Elektrotechnikus / Üzemmérnök

A Holografika Kft. egy magyar tulajdonú nemzetközileg elismert kutató és fejlesztő cég, amely különböző szemüveg nélküli 3D megjelenítő rendszerek fejlesztésével foglalkozik, beleértve a valódi 3D megjelenítő eszközöket, kamerákat, szoftveralkalmazásokat.

Csapatunkba munkatársat keresünk Elektrotechnikus/üzemmérnök pozícióba.

Feladatok:

  • elektronikus áramkörök, prototípusok építése, mérése, tesztelése, valamint kapcsolási rajzainak összeállítása, dokumentálása;
  • elektronikai berendezések karbantartása, javítása;
  • gyártatás szervezése, elektronikai alkatrészek beszerzése, kapcsolattartás szállítókkal, alvállalkozókkal;
  • becslés készítése az elektronikai berendezések gyártásához szükséges anyag- és munkaerő mennyiségéről és költségéről;
  • kijelző rendszerek installációja, helyszíni, elsősorban külföldi beüzemelése, szerelése;

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség: min. felsőfokú elektrotechnikusi szaktanfolyam;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • Gyakorlott felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Önálló kreatív munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
  • Manuális képességek forrasztásban, szerelésben, alapvető mérési és műszerhasználati ismeretek;

Előnyt jelent:

  • BsC mérnők diploma;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Altium Designer ismerete;
  • elektronikai áramkörök tervezésében való tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Hosszútávú együttműködés
  • Utazási lehetőség
  • Teljes munkaidő

Kezdés időpontja: 2019.01.07.

Send your application directly to  or fill out the form below and we will get back to you on your email address provided!